24 Godziny Służby Miłości

Zapraszamy na rekolekcje kontemplacyjne
Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi

„24 GODZINY SŁUŻBY MIŁOŚCI”
Zegar Męki Pańskiej wg Sł.B.Luizy Piccarrety


1 – 24 czerwca 2022 r. – ZAPISY TRWAJĄ
13 czerwca – 6 lipca 2022 r. – ZAPISY TRWAJĄ

Rozpoczynamy kolejne edycje rekolekcji kontemplacyjnych „24 GODZINY SŁUŻBY MIŁOŚCI”.
Ćwiczenia te są jak najbardziej wskazane do podejmowania najczęściej jak to jest dla nas możliwe, nawet kilka razy w ciągu roku, czy edycja po edycji. Pamiętamy słowa Pana Jezusa skierowane do Sł. B. Luizy Piccarrety: „Moja córko, gdybyś wiedziała, jakiej radości zaznaję widząc cię, jak odmawiasz te Godziny Mojej Męki i jak wiele razy je powtarzasz, byłabyś szczęśliwa.”

Pragniemy czynić wszystko z Maryją.
Nasza Niebiańska Mama przez całe życie z wielką miłością rozważała mękę swojego Syna, uzyskując tym niezliczone owoce dla dusz. Pan Jezus mówił:  „Moja ukochana Mama nigdy nie odrywała myśli od Mojej Męki. Poprzez powtarzanie Mojej Męki cała napełniła się Mną. Tak dzieje się z każdą duszą: poprzez powtarzanie tego, co Ja wycierpiałem, dusza napełnia się Mną.”

Maryja wzywa nas do rozważania męki Pana Jezusa, mówiąc, że jest to najskuteczniejsza modlitwa dla Serca Jej Syna, ta, która łagodzi Go najbardziej, dzięki przyobleczeniu się w Jego własne zasługi. Ostrzega również, mówiąc do mistyczki, że „[złe duchy] dokładają wszelkich wysiłków, aby zatrzeć w duszy człowieka pamięć o dziele Odkupienia, a zwłaszcza o męce i śmierci Pana Jezusa. Osiągają ten cel w przypadku wielu ludzi i szerzą spustoszenie pomiędzy duszami. „

Dalej nasza Mama uczy nas: „Jeżeli natomiast człowiek pobożnie rozpamiętuje mękę Chrystusa, wtedy szatani tracą odwagę i boją się nawet wystawiać na pokusy taką duszę. Wiedzą bowiem, że z rozpamiętywania męki Pańskiej pochodzi siła, która uniemożliwia im zbliżenie się do takiego człowieka.” 

Jak bardzo potrzeba nam wołać dzisiaj za świętym Ludwikiem: Kiedyż nastanie ten potop ognia czystej miłości, który rozpalisz po całym okręgu ziemi w sposób łagodny, a tak porywający, że wszystkie narody: poganie, innowiercy i Żydzi zostaną zapaleni i nawrócą się? Nikt się nie schroni przed jego żarem. Niech zapłonie ten boski ogień, który Chrystus Pan przyniósł na ziemię, zanim rozgorzeje ogień Twego gniewu zamieniający całą ziemię w popiół. Stwarzasz je, gdy ślesz swego Ducha i odnawiasz oblicze ziemi. Ześlij na ziemię Twojego Ognistego Ducha, by powołać kapłanów płomiennych, których działalność odnowi oblicze ziemi i odrodzi Twój Kościół”. (Modlitwa Płomienna, 17)

Amen

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ – wypełnij >>>FORMULARZ<<< 

Szczegóły: <<<TUTAJ>>>
Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!
Czekamy na Was!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: