Wieczór z Maryją – w Dniu Mamy, 26 maja

Drodzy duchowi niewolnicy Jezusa w Maryi, niewolnicy z miłości!

Najbliższy Wieczór z Maryją odbędzie się w Dniu Mamy: 26 maja
w Sanktuarium św. Ojca Pio w Warszawie na Gocławiu (ul.Fieldorfa 1).

Rozpoczęcie wieczoru Mszą św. o godz. 18.00 sprawowaną w naszej intencji.

Po Mszy sw. zapraszamy na spotkanie z Mamą, której ofiarowaliśmy swoje serca, aby mogła kochać w nas i za naszym pośrednictwem i aby wszyscy mogli otrzymać pociechę Jej matczynej obecności. Nasza zatroskana o nas Mama wprowadziła nas na drogę nawrócenia i pokuty, powrotu do Boga i zbawienia. W Jej Macierzyńskim Niepokalanym Sercu przygotowuje nas do wyrzeczeń i umartwienia, odrzucenia szatana i jego pokus, zła i panowania nad namiętnościami, do modlitwy i pokuty, do ubóstwa i doskonałej miłości… czystości i świętości! Z Nią doświadczamy radości kroczenia – w duchu wolności – po drodze, którą Jej Boski Syn Jezus Chrystus nam wyznaczył, oraz radości dawania odpowiedzi na wielki dar udzielony nam przez Niego.

Podczas wspólnego uwielbienia z Maryją odprawimy rachunek sumienia z naszej praktyki „Świętej Niewoli Miłości”, nauczanej przez świętego Ludwika Maria de Montfort. W ciszy swoich serc, ze szczerością odpowiemy na Jej matczyne pytania.

Ta dobra Mama, czuła Mama, Mama twojej duszy oświeci cię, byś widział jasno wnętrze swojej duszy…  Poproś Ją wcześniej o łaskę postu w tym dniu (26 maja) oraz o to, by to spotkanie we wspólnocie Jej duchowych niewolników było dla ciebie z wielką korzyścią, abyś zrobił postęp na Bożej drodze. Nie lękaj się, jeżeli zobaczysz dużą odległość, którą musisz przejść. Mama twojej duszy będzie twoją drogą „łatwą, krótką i pewną”, jak mówi św. Ludwik Maria de Montfort. Proś tę Najświętszą Dziewicę, by wyprosiła dla Ciebie u swego Syna tę łaskę, byś kochał Ją coraz bardziej i bardziej, ufał Jej jeszcze mocniej i cenił jeszcze wyżej chwalebną i najpotężniejszą obronę tej Zwycięskiej Matki i Hetmanki!

Do zobaczenia !

Anna i Zbigniew Kozikowscy
Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: