Zapisy na 33-dniowe rekolekcje AD IESUM PER MARIAM

PRAGNIESZ NIEBA?

Zapraszamy na drogę do świętości prowadzącą

DO JEZUSA PRZEZ MARYJĘ

18 lutego 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie na Siekierkach rozpoczniemy kolejną edycję
33-dniowych przygotowań do złożenia lub odnowienia

Aktu Ofiarowania Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi

w Niedzielę, 24 MARCA 2019 r.

(w wigilię święta Zwiastowania, które jest głównym świętem prawdziwego nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny i które zostało ustanowione po to, abyśmy czcili i naśladowali zależność, jakiej z miłości ku nam poddało się tego dnia Słowo Przedwieczne)

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Niedzielę, 10 lutego 2019 r. o godz. 16.00
w sali teatralnej przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży
(wejście od ul.Gościniec)

Rekolekcje trwają 33 dni.
Codziennie każdy uczestnik rekolekcji podejmuje swoje ćwiczenia duchowe, indywidualnie, w domu. Otrzymuje od nas wskazówki praktyczne na każdy dzień (zawarte w dedykowanych materiałach rekolekcyjnych oraz przesłanych wiadomościach mailowych).

Spotykamy się razem raz w tygodniu – w soboty o godz. 18.00 – wszyscy rozpoczynamy wspólną modlitwą – modlitwą największą: Eucharystią! Następnie uczestniczymy w spotkaniu przed Najświętszym Sakramentem (adoracja z treściami rekolekcyjnymi) z konferencją dedykowaną danemu okresowi ćwiczeń duchowych.
Dwa ostatnie dni rekolekcji to zaproszenie do udziału we wspólnych nabożeństwach pokutnych – bardzo ważnych na drodze przygotowań do przyjęcia szczególnej łaski.
Rekolekcje kończą się uroczystym Aktem Ofiarowania i wejściem na zupełnie nową drogę życia – życia oddaniem! jako duchowy niewolnik Jezusa i Maryi, z miłości!

Osoby z odległych miejsc Polski i z zagranicy, które nie mogą fizycznie uczestniczyć we wspólnych spotkaniach rekolekcyjnych, jak najbardziej mogą wziąć udział w tych rekolekcjach poprzez „udział w duchowej łączności”. Wszelkie informacje/nagrane konferencje itp. są przesyłane mailem (na wskazany adres e-mailowy).

Każdy uczestnik rekolekcji otrzymuje dedykowane materiały, z których wspólnie się przygotowujemy (m.in. Przewodnik „33 DNI Ad Iesum Per Mariam„) oraz łańcuszek niewolnika Maryi oraz pamiątkowy akt.

Aby zapisać się na rekolekcje (po raz pierwszy) należy wnieść opłatę rekolekcyjną 40 zł i odebrać dedykowane materiały rekolekcyjne.

Aby zapisać się na rekolekcje (po raz kolejny) aby odnowić swój akt oddania, należy wnieść opłatę rekolekcyjną 20 zł .

Nasza Wspólnota jest gotowa pokryć koszty osób, dla których opłata rekolekcyjna miałaby być przeszkodą w podjęciu rekolekcji. Osoby te prosimy o kontakt: 609 146 445.

Uczestnicy rekolekcji, którzy przyjadą na spotkanie organizacyjne w dniu 10 lutego 2019 r. będą mogli odebrać dedykowane materiały rekolekcyjne osobiście

Uczestnicy rekolekcji w łączności duchowej otrzymają materiały rekolekcyjne przesłane pocztą/kurierem na wskazany w zgłoszeniu adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto, kraj). W takim przypadku należy do w/w opłaty rekolekcyjnej doliczyć koszt przesyłki i wpłacić na podane konto (szczegóły w formularzu).

Prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego:

Po odnotowaniu wpłaty i przyjęciu zgłoszenia przez FORMULARZ prześlemy potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje oraz przekażemy szczegółowe informacje o ich przebiegu i indywidualnym planie.

Informacje dodatkowe
Regulamin rekolekcji oraz klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych znajduje się: >>> tutaj

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy ze Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi:
+48 609 146 445   (w godz. 9.00-13.00)
+48 510 768 252   (w godz. 13.00-18.00)

Informacje związane z 33-dniowymi rekolekcjami zamieszczane są także na naszym blogu ewangelizacyjnym: pomaranczki.wordpress.com oraz na stronie Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży

33dni Siekierki plakat 24mar2019

Siekierki 33dni 24 marca 2019 ulotka

Cieszymy się na naszą wspólną drogę z Maryją!

Zapraszamy!

Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM