Stowarzyszenie DNM

 

Stowarzyszenie Duchowych Niewolników Maryi („Stowarzyszenie DNM”) jest dobrowolnym, trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych. Ma ono za zadanie być prawnym i materialnym zapleczem Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM („WDNM”). Stowarzyszenie DNM zostało wpisane do Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy pod numerem 500.

Głównym celem stowarzyszenia jest promowanie wiary, nauki, kultury i oświaty chrześcijańskiej ze szczególnym uwzględnieniem krzewienia duchowego niewolnictwa Maryi w duchu nauczania św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

DZIĘKI WSPARCIU NASZYCH DARCZYŃCÓW MOŻEMY DZIAŁAĆ DLA MARYI

Wsparcie modlitewne – najcenniejsze!

Osobom, które są chętne modlitewnie wesprzeć dzieła prowadzone przez Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi, dla których powołane zostało Stowarzyszenie DNM, całym sercem dziękujemy i odwzajemniamy modlitwą pełną wdzięczności!

Wsparcie finansowe

Wszystkie składane darowizny, ofiary są przeznaczone na dzieło krzewienie duchowego niewolnictwa Maryi w duchu nauczania św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Darowiznę można przekazać za pomocą przelewu tradycyjnego. Za każdy dar serca Bóg zapłać!

WESPRZYJ DZIEŁO MARYI

To dzieło zrodziło już wiele owoców, gdyż jest całkowicie oddane Maryi i wszystko, co tu powstaje jest na chwałę Boga, z miłości do Jedynej Miłości!
Każda edycja rekolekcji „33 DNI AD IESUM PER MARIAM” to naczynie łask – łask, które Bóg przygotował dla swoich dzieci, i którymi pragnie uweselić nasze życie przez Maryję! A my? Staramy się zanieść je wszędzie tam, gdzie wskaże Maryja, uczynić wszystko, cokolwiek Syn Maryi nam powie…
Każda inicjatywa, którą podejmujemy, wkrótce jest podejmowana przez wielu, którzy pragną ją krzewić dalej. Staje się tak jedynie dlatego, że żadna z tych inicjatyw nie jest nasza, a tylko przeszła przez nasze serca… serca, które z miłością ją wypowiedziały! Niech Bóg będzie uwielbiony! Niech będzie uwielbione Święte Imię Jego! Niech będzie pochwalona Najświętsza Panna Maryja!
Każda książka Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM, którą Bóg pozwala nam owocować, jest opracowywana i wydawana z największą miłością do Boga i Maryi, i… do drugiego człowieka! Każda z nich, zanim trafi do wydawnictwa, jest najpierw przemodlona i … wywojowana (kto doświadczył, ten rozumie). Wszystkie książki są składane jako bukiet kwiatów dla Królestwa Bożego, dla czci naszego Pana Jezusa Chrystusa i Jego Najświętszej Matki. Są podawane przez samą Maryję tym duszom, które Ona sama wybrała na sługi i niewolników z miłości, aby Jej Syn – Jezus Chrystus – bardziej niż kiedykolwiek panował w tych sercach. Panował niepodzielnie!
Dlatego żadne zajęcie nie zaprząta nas tak całkowicie, jak troska i starania o Królestwo Jezusa Chrystusa w duszach. Troska i starania podejmowane z Maryją, przez Maryję, w Maryi…

Osoby, które są chętne materialnie wesprzeć to dzieło Maryi, mogą to zrobić wpłacając ofiarę na konto:

Stowarzyszenie DNM
22 1020 4900 0000 8402 3186 8668
W tytule przelewu prosimy wpisać: “Darowizna na cele statutowe”.

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW (dla przelewów zagranicznych)

 

Dziękujemy za wsparcie dzieła z Maryją, w Maryi, przez Maryję … dla Jezusa!

 

 

WKRÓTCE znajdziesz tu nasz NEWSLETTER:

%d blogerów lubi to: