Zapisy na 33-dniowe rekolekcje AD IESUM PER MARIAM

PRAGNIESZ NIEBA?

Zapraszamy na drogę do świętości prowadzącą

DO JEZUSA PRZEZ MARYJĘ

w Pierwszą Sobotę Miesiąca: 2 marca 2019 r. w Sanktuarium Świętego Ojca Pio w Warszawie na Gocławiu rozpoczniemy kolejną edycję
33-dniowych przygotowań do złożenia lub odnowienia

Aktu Ofiarowania Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi

w SOBOTĘ , 6 KWIETNIA 2019 r.

(w Pierwszą Sobotę Miesiąca)

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę, 2 marca 2019 r. 
(szczegóły podamy w mailu potwierdzającym uczestnictwo)

Rekolekcje trwają 33 dni.
Codziennie każdy uczestnik rekolekcji podejmuje swoje ćwiczenia duchowe, indywidualnie, w domu. Otrzymuje od nas wskazówki praktyczne na każdy dzień (zawarte w dedykowanych materiałach rekolekcyjnych oraz przesłanych wiadomościach mailowych).

Spotykamy się razem raz w tygodniu – w czwartki o godz. 18.00 – wszyscy rozpoczynamy wspólną modlitwą – modlitwą największą: Eucharystią! Następnie uczestniczymy w spotkaniu przed Najświętszym Sakramentem (adoracja z treściami rekolekcyjnymi) z konferencją dedykowaną danemu okresowi ćwiczeń duchowych.
Dwa ostatnie dni rekolekcji to zaproszenie do udziału we wspólnych nabożeństwach pokutnych – bardzo ważnych na drodze przygotowań do przyjęcia szczególnej łaski.
Rekolekcje kończą się uroczystym Aktem Ofiarowania i wejściem na zupełnie nową drogę życia – życia oddaniem! jako duchowy niewolnik Jezusa i Maryi, z miłości!

Osoby z odległych miejsc Polski i z zagranicy, które nie mogą fizycznie uczestniczyć we wspólnych spotkaniach rekolekcyjnych, jak najbardziej mogą wziąć udział w tych rekolekcjach poprzez „udział w duchowej łączności”. Wszelkie informacje/nagrane konferencje itp. są przesyłane mailem (na wskazany adres e-mailowy).

Każdy uczestnik rekolekcji otrzymuje dedykowane materiały, z których wspólnie się przygotowujemy (m.in. Przewodnik „33 DNI Ad Iesum Per Mariam„) oraz łańcuszek niewolnika Maryi oraz pamiątkowy akt.

Aby zapisać się na rekolekcje należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wnieść ofiarę za udział w rekolekcjach 40 zł. Pieniądze te będą przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu materiałów wykorzystywanych do rekolekcji, złożenia ofiary na rekolekcyjne Msze św. w intencji uczestników rekolekcji  oraz kosztów organizacji uroczystej liturgii Mszy św. z Aktem Ofiarowania.

Nasza Wspólnota jest gotowa pokryć koszty osób, dla których ofiara rekolekcyjna miałaby być przeszkodą w podjęciu rekolekcji. Osoby te prosimy o kontakt telefoniczny z nami: 609 146 445.

Uczestnicy rekolekcji będą mogli odebrać dedykowane materiały rekolekcyjne osobiście (szczegóły podamy w korespondencji mailowej po rejestracji). 

Uczestnicy rekolekcji w łączności duchowej otrzymają materiały rekolekcyjne przesłane pocztą/kurierem na wskazany w zgłoszeniu adres (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto, kraj). W takim przypadku należy do w/w ofiary rekolekcyjnej doliczyć koszt przesyłki i wpłacić na podane konto (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym).

Prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego:

Po wypełnieniu formularza prosimy o dokonanie wpłaty:

Odbiorca: Stowarzyszenie Duchowych Niewolników Maryi
Nr konta: 22 1020 4900 0000 8402 3186 8668
Kwota: (w zależności od wybranej opcji formularza zgłoszeniowego)
Tytułem: ofiara na 33 dni Rekolekcje (imię i nazwisko)

Po odnotowaniu wpłaty i przyjęciu zgłoszenia przez FORMULARZ prześlemy potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje oraz przekażemy szczegółowe informacje o ich przebiegu i indywidualnym planie.

Informacje dodatkowe
Regulamin rekolekcji oraz klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych znajduje się: >>> tutaj

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy ze Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi:
+48 609 146 445   (w godz. 9.00-13.00)
+48 609 794 477   (w godz. 13.00-18.00)

Informacje związane z 33-dniowymi rekolekcjami zamieszczane są także na naszym blogu ewangelizacyjnym: pomaranczki.wordpress.com oraz na stronie Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie na Siekierkach – domu naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi:  Sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży

Cieszymy się na naszą wspólną drogę z Maryją!

Zapraszamy!

Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM

Reklamy