Modlitwa z Postem WDNM

Ave Maria!

Drogi Gościu,

zajmując się organizacją 33-dniowych rekolekcji dotyczących Doskonałego Nabożeństwa do NMP – Świętej Niewoli Miłości – zakończonych złożeniem Aktu Ofiarowania Panu Jezusowi przez Niepokalaną Maryję lub odnowieniem swego całkowitego oddania siebie Bogu przez Maryję, pragniemy zapewnić wszystkim uczestnikom naszych rekolekcji nie tylko niezbędny „ekwipunek” na tej rekolekcyjnej drodze, lecz także przewodników (znających tę drogę przez pustynię) oraz osłonę duchową niezbędną na pustyni, za którą kryje się: Modlitwa z Postem WDNM, czyli:

Modlitwa złączona z postem za rekolektantów i osoby prowadzące

Każdy uczestnik rekolekcji Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi odbywając swoje rekolekcje „33 DNI AD IESUM PER MARIAM” czy inne rekolekcje formacyjne WDNM jest otoczony każdego dnia modlitwą z postem podejmowaną przez kilku lub kilkunastu duchowych niewolników Maryi. 

Każdy, kto uczestniczył w danej edycji 33-dniowych rekolekcji WDNM czy odprawiał je wg Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP św. Ludwika Maria de Montfort oraz Przewodnika „33 DNI AD IESUM PER MARIAM” (Wyd.Apostolicum) i zakończył je Aktem Ofiarowania siebie Panu Jezusowi przez ręce Maryi, włącza się w dzieło „Modlitwa z Postem WDNM”.

Włączenie to oznacza podjęcie się posługi dla Maryi, w ramach drugiej praktyki zewnętrznej Doskonałego Nabożeństwa do NMP czyli Świętej Niewoli Miłości, aby zapewnić nieustającą modlitwę połączoną z postem kandydatom na duchowych niewolników Maryi oraz tym, którzy praktykują życie całkowitym oddaniem, stając się duchowymi niewolnikami Jezusa w Maryi (niewolnikami z miłości):

Osoby, które włączyły się w dzieło „Modlitwa z Postem WDNM” stanowią już wielotysięczną rzeszę duchowych niewolników Maryi! Każda z tych osób podejmuje swoją posługę Modlitwy z Postem WDNM w jednym dniu roku, co sprawia, że każdego dnia modli się i pości kilku lub kilkunastu duchowych niewolników Maryi.

Każde z tych ofiarnych serc swoją modlitwą z postem obejmuje w danym dniu osoby:
– które podejmują decyzję o podjęciu rekolekcji WDNM i przygotowują się do nich;
– które trwają w rekolekcjach WDNM;
– które składają Akt Ofiarowania, czy też odnawiają swoje całkowite oddanie Bogu przez Maryję lub podejmują kolejne kroki formacyjne;
– które prowadzą i czynnie angażują się w rekolekcje WDNM (kapłani, osoby konsekrowane, animatorzy świeccy). 

Tą szczególną modlitwą, szerokim sercem, ogarniamy też Rodziny rekolektantów, ich parafie i Kapłanów z tych parafii, aby byli… Totus Tuus!

.

.

Informacja do członków Wspólnoty DNM – osób, które zawierzyły się Bogu przez Maryję wg Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP św. Ludwika Maria Grignion de Montfort

Duchowi niewolnicy Jezusa w Maryi, którzy chcą dołączyć do dzieła „Modlitwa z Postem WDNM” prosimy, by przesłali swoje zgłoszenie wypełniając formularz:

Moja ofiara-danina dla Maryi: MODLITWA z POSTEM WDNM – FORMULARZ wypełniają tylko duchowi niewolnicy Jezusa w Maryi

Trwajmy też w jedności na codziennej modlitwie, by Maryja umacniała w każdym z nas – Jej duchowym niewolniku – łaskę całkowitego oddania, abyśmy wytrwali (wierni tej łasce) do końca, a swoim modlitewnym zaangażowaniem i świadectwem życia pociągali innych i przyprowadzali do Maryi.

Codziennie odmawiamy Anioł Pański w intencji naszej Wspólnoty DNM, oddając Niepokalanej wszystkich duchowych niewolników Maryi. Pamiętajmy, by łączyć się w tej modlitwie i w tej godzinie.

Nasz opiekun duchowy oraz kapłani posługujący Wspólnocie udzielają nam wtedy swojego kapłańskiego błogosławieństwa – przyjmujmy je z wiarą i przekazujmy tym, którzy są obok.

Przypominamy także, że:
w każdy ostatni czwartek m-ca o godz. 18.00 w Sanktuarium Św.Ojca Pio na warszawskim Gocławiu  sprawowana jest Msza św. w intencji nas wszystkich: Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi (Wieczór z Maryją). Zachęcamy do osobistego uczestnictwa  i spotkania z Panem Jezusem i Maryją w Rodzinie niewolników z miłości.

Do zobaczenia na najbliższym Wieczorze z Maryją (spotkaniu formacyjnym) naszej Wspólnoty, by uwielbić Trójcę Przenajświętszą i ukochać Maryję.

Z serca Wam dziękujemy i przytulamy Was do Najświętszych Serc Jezusa i Maryi.
Z modlitwą złączoną z postem,

Ania i Zbyszek
Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM!

%d blogerów lubi to: