Świętujemy 350 urodziny naszego ŚWIĘTEGO PATRONA ❤️

Święty Ludwiku Mario!

Jesteśmy Ci wdzięczni za to, że podzieliłeś się z nami odkrytą przez siebie tajemnicą! Tajemnicą łaski, ukrytą nawet przed największymi uczonymi i najbardziej uduchowionymi spośród chrześcijan. Widzimy jak zły duch boi się tych, którzy poznają tę tajemnicę i jak gwałtownie reaguje, gdy się pojawiają ci, którzy ją głoszą! Sam tego doświadczyłeś i nas na to przygotowałeś!

Dziękujemy Ci za Twoje pisma i każde słowo, które nam zostawiłeś. Pisma, które dziś zły duch atakuje w ten sposób, by zniechęcać do ich lektury. Chcemy je rozważać i przekazywać wszystkim, którzy prawdziwie i gorliwie szukają Boga! By znaleźli Go tam, gdzie On przebywa … w Tabernaculum DEI!

Dziękujemy Ci za Twoją naukę i metodę przygotowania oraz każde słowo AKTU OFIAROWANIA, którym całkowicie oddaliśmy się Bogu przez Najświętszą i Niepokalaną Maryję, aż w Świętą Niewolę Miłości.

Dziękujemy za każde wspólne odmawianie Różańca św., rozważanie Misteriów, aby nasze serca rozgrzać miłością do Boga i Najświętszej Panny Maryi. To niezwykłe, kiedy możemy podziwiać, jak Twoja działalność, choć już na nowy sposób 🙂 nadal wydaje wspaniałe owoce: tłumne nawrócenia, spowiedzi generalne, ożywienie prawdziwej pobożności i wzrost temperatury miłości!

To cudowne, że zechciałeś zaprosić nas na swoje 350. urodziny właśnie do… ŁONA MARYI!

AVE MARIA!

– Najświętsza i Niepokalana Dziewico Maryjo, przyjmij nasze dziękczynienie za św.Ludwika Marię, złącz je ze swoim i ofiaruj Najwyższemu Bogu, ku Jego czci i z miłości!

– Święty Ludwiku Mario de Montfort, módl się za nami! Byśmy, jak Ty, stali się świętymi niewolnikami Miłości!

<<< LINK DO ZAPISÓW >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: